Czerwony SEAT Leon zaparkowany bokiem na tle nowoczesnych budynków, obok samochodu dwa duże kaktusy w doniczce

SEAT Leon Sportstourer

Charakter, zwinność i świetna precyzja kierowania, którą z pewnością docenią Twoi pracownicy jak i Klienci, z każdą wersją coraz bardziej usportowiony i dynamiczny. Gotowy uprzyjemnić bardzo długie trasy. Wnętrze prezentuje się równie imponująco jak jego sylwetka. Wyposażono je w liczne rozwiązania, dzięki którym doskonale synchronizuje się z kierowcą podczas jazdy.

Czerwony SEAT Arona zaparkowany w pomieszczeniu. Za samochodem jest mężczyzna, czerwony regał z książkami, błękitna kanapa, rowery i zastawiony stół

SEAT Arona

Podkreśli klasę Twojego biznesu, zadba o doskonałą prezencję. Ergonomiczne, bogate w innowacje wnętrze sprzyja prowadzeniu interesów także w trasie. Porusza się z gracją, zapadając w pamięć miłośnikom dobrego designu.

Czerwony SEAT Ibiza stoi przy przeszklonej drobnymi kafelkami ścianie

SEAT Ibiza

Zawsze do usług, szczególnie w mieście. Odważny i temperamentny design, doceniony w międzynarodowym konkursie Red Dot Design Award*. Auto bardzo ekonomiczne i dynamiczne. w firmie polubią Ibizę za hiszpański charakter i wysoką praktyczność.

* Wygrana w konkursie Red Dot Award: Product Design 2017

Zielony SEAT Ateca stoi na jasnym podłożu, w tle zajdują się góry i morze oraz palmy, jest słoneczny dzień

SEAT Ateca

Nawet podróż firmowa powinna przebiegać w dobrym stylu. Jest sporo do załatwienia na mieście? Świetnie! Dynamika i zwinność SEAT-a Ateca będą miały okazję się wykazać. Dzięki wyposażeniu go w najnowsze technologie jest wyjątkowo kompatybilny z najbardziej zapracowanymi kierowcami i pasażerami.

Zielony SEAT Tarraco stoi przy wysokim budynku i zielonym drzewie, do auta podchodzi mężczyzna w niebieskiej kurtce i ciemnych spodniach

SEAT Tarraco

Bezkonkurencyjny dzięki elastyczności i wyjątkowej klasie. To auto na miarę współczesnego biznesu. SEAT Tarraco oferuje do 7 miejsc dla pasażerów lub mnóstwo miejsca, które możesz wykorzystać zgodnie z potrzebą chwili. Ty decydujesz, jak i do kogo dostosujesz wnętrze. Możliwości masz naprawdę sporo.

Ile aut liczy Twoja flota?

Idealne finansowanie dla Twojej firmy

Leasing
Moc Niskich Rat

Leasing Moc Niskich Rat to sposób, by zapewnić mobilność firmie za dużo mniej niż przypuszczasz. Miesięcznie zapłacisz nawet o połowę mniej niż w klasycznym leasingu. Jak to możliwe? w tym leasingu nie spłacasz wartości samochodu, a jedynie utratę jego wartości w okresie finansowania. Na koniec umowy możesz po prostu oddać samochód do dealera.

Leasing
Moc Niskich Kosztów

Leasing Moc Niskich Kosztów to tradycyjny sposób na sfinansowanie zakupu auta. Jego koszt jest rozłożony na opłatę wstępną, miesięczne raty oraz wartość wykupu. Raty spłacasz w zależności od potrzeb i możliwości swojej firmy. Okres spłaty może wynosić nawet 60 miesięcy. Suma opłat może wynieść zaledwie 101%.

Leasing
bez zobowiązań

Życie pisze różne scenariusze. Ty śpij spokojnie wybierając nowego SEAT-a w Leasingu Bez Zobowiązań. W przypadku nieprzewidzianego pogorszenia sytuacji finansowej będziesz mógł zwrócić auto bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy pod warunkiem zapłaty pierwszej raty oraz min. 5% wkładu własnego.

Sprawdź ofertę

Finansowanie

Full Service Leasing

dla średnich przedsiębiorstw

Zapewnisz swojej firmie pełną mobilność, bez konieczności dysponowania dużymi środkami i opłatą wstępną. Przez kolejnych kilka lat spłacasz za samochody stałe, niskie raty, mając gwarancję, że nie zmienią się przez cały okres finansowania. Nie tracisz czasu na kwestie techniczne czy serwisowe i możesz w pełni skoncentrować się na rozwijaniu biznesu

Czym się wyróżnia?

 • Wygodę użytkowania oraz uniknięcie kosztów serwisowania i napraw dzięki połączeniu 5-letniej gwarancji i pełnego pakietu serwisowego
 • Niskie raty miesięczne, dzięki finansowaniu jedynie rynkowej utraty wartości samochodu w okresie umowy, a nie całej wartości auta.
 • Połączenie zalet podatkowych leasingu operacyjnego i niskiego obciążenia miesięcznego.
 • Brak konieczności wykupu pojazdu na koniec trwania umowy.
 • Modułowość oferty, którą możesz dopasować do potrzeb własnej firmy.
 • Minimum formalności – jedna faktura na miesiąc.

Zobacz kalkulację Sprawdź szczegóły

Finansowanie

Full Service Leasing

dla dużych przedsiębiorstw

Zapewnisz swojej firmie pełną mobilność, bez konieczności dysponowania dużymi środkami ani opłatą wstępną. Przez kolejnych kilka lat spłacasz za samochody stałe, niskie raty, mając gwarancję, że nie zmienią się przez cały okres finansowania. Nie tracisz czasu na kwestie techniczne czy serwisowe i możesz w pełni skoncentrować się na rozwijaniu biznesu

Czym się wyróżnia?

 • Najkorzystniejsze warunki zakupu, dzięki indywidualnie negocjowanym warunkom
 • Wygodę użytkowania oraz uniknięcie kosztów serwisowania i napraw dzięki połączeniu 5-letniej gwarancji i pełnego pakietu serwisowego
 • Niskie raty miesięczne, dzięki finansowaniu jedynie rynkowej utraty wartości samochodu w okresie umowy, a nie całej wartości auta.
 • Połączenie zalet podatkowych leasingu operacyjnego i niskiego obciążenia miesięcznego.
 • Brak konieczności wykupu pojazdu na koniec trwania umowy.
 • Modułowość oferty, którą możesz dopasować do potrzeb własnej firmy
 • Minimum formalności – jedna faktura na miesiąc

Zobacz kalkulację Sprawdź szczegóły

Wybierz SEAT-a dla floty w korzystnym finansowaniu Full Service Leasing

już od zł netto / mies.

Sprawdź kalkulację

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu.

Zostaw kontakt, odezwiemy się i przedstawimy ofertę dopasowaną do sytuacji Twojej firmy.

1

Podaj dane

2

Informacje dodatkowe


* pola obowiązkowe.

SEAT realizuje politykę ciągłego rozwoju produktów i zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w zakresie parametrów technicznych, specyfikacji, kolorów i cen bez wcześniejszego powiadomienia. Wszelkie informacje zawarte w niniejszej broszurze należy traktować wyłącznie orientacyjnie, gdyż nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Firma SEAT dokłada wszelkich starań, aby informacje i dane techniczne zawarte w niniejszej broszurze były zgodne ze stanem faktycznym na dzień publikacji, jednak zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem marki SEAT.

Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich, kolory przedstawione w niniejszej broszurze mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki SEAT sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2018 r., poz. 578). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. W zależności od wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,4 l/100 km do 6,2 l/100 km, emisja CO2 od 123 g/km do 140 g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera marki SEAT lub sprawdź na stronie www.seat.pl

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!