Kobieta w czapce i jeansowej kurtce patrzy w telefon obok pomarańczowego samochodu w tle widać góry.

Dla biznesu

Hybrydy

Bądź bezkonkurencyjny w erze elektromobilności. Sprawdź co możesz zyskać wybierając hybrydę lub hybrydę typu plug-in. Wybierz przyszłość dla swojego biznesu.

Hybrydowy SEAT Leon PHEV zaparkowany obok ładowarki Elli na tle nieba o zachodzie słońca

mHEV - pracuje z energią

W samochodach będących „miękkimi hybrydami” pierwsze skrzypce gra silnik spalinowy. Silnik elektryczny wspomaga dynamikę jazdy podczas najbardziej wymagającego momentu - przyspieszania. W trakcie hamowania - odzyskuje energię, dzięki czemu obniżysz zużycie paliwa, a także układu hamulcowego oraz systemu Start&Stop.

W roli „miękkiej hybrydy” w ofercie SEAT-a występuje Nowy Leon.

SEAT Tarraco zaparkowany w pomieszczeniu, widoczne są filary i użebrowanie pod sufitem

PHEV - Do 100% czystej mocy

Hybrydy typu plug-in lub PHEV to pół-elektryczne auta, których baterie można ładować przy użyciu prądu z sieci energetycznej. W odróżnieniu od klasycznych hybryd auta typu plug-in mogą funkcjonować jak stuprocentowe pojazdy elektryczne na dystansach do kilkudziesięciu kilometrów. Kierowca może zdecydować, czy silnik spalinowy ma włączać się tylko, gdy bateria wymaga ładowania, czy też ma wspierać jednostkę elektryczną przez cały czas jazdy.

W ofercie SEAT-a znajdują się trzy hybrydy PHEV: Leon w wersji hatchback oraz kombi - czyli Leon Sportstourer - oraz Tarraco.

Hybrydowy SEAT Leon PHEV podłączony do ładowarki Elli, widoczny tył auta

Gdzie ładować auto?

Najlepszym sposobem jest skorzystanie z dedykowanych ładowarek SEAT. Oferujemy je razem z usługą instalacji – na przykład w siedzibie Twojej firmy. Czy wiesz, że Twoi pracownicy mogą również doładować SEAT-a z domowego gniazdka? Dowiedz się więcej, o tym jak korzystać z elektromobilności.

Sprawdź ofertę

Porozmawiajmy o potrzebach Twojego biznesu.

Zostaw kontakt, odezwiemy się i przedstawimy ofertę dopasowaną do sytuacji Twojej firmy.

1

Podaj dane

2

Informacje dodatkowe


* pola obowiązkowe.

SEAT realizuje politykę ciągłego rozwoju produktów i zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian w zakresie parametrów technicznych, specyfikacji, kolorów i cen bez wcześniejszego powiadomienia. Wszelkie informacje zawarte w niniejszej broszurze należy traktować wyłącznie orientacyjnie, gdyż nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego oraz nie są wiążące. Prezentowane informacje nie stanowią zapewnienia w rozumieniu art. 5561§2 Kodeksu cywilnego. Firma SEAT dokłada wszelkich starań, aby informacje i dane techniczne zawarte w niniejszej broszurze były zgodne ze stanem faktycznym na dzień publikacji, jednak zastrzega sobie prawo do zmian i pomyłek. W celu uzyskania najnowszych informacji prosimy kontaktować się z Autoryzowanym Dealerem marki SEAT.

Przedstawione detale wyposażenia mogą różnić się od specyfikacji przewidzianej na rynek polski. Zamieszczone zdjęcia mogą przedstawiać wyposażenie opcjonalne. Wiążące ustalenie ceny, wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje w umowie sprzedaży, a określenie parametrów technicznych zawiera świadectwo homologacji typu pojazdu. Z uwagi na ograniczenia technik drukarskich, kolory przedstawione w niniejszej broszurze mogą nieznacznie różnić się od faktycznych kolorów lakieru i materiałów. Wszystkie produkowane obecnie samochody marki SEAT są wykonywane z materiałów spełniających pod względem możliwości odzysku i recyklingu wymagania określone w normie ISO 22628 i są zgodne z europejskimi świadectwami homologacji wydanymi wg dyrektywy 2005/64/WE. Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. podlega obowiązkowi zapewnienia wszystkim użytkownikom samochodów marki SEAT sieci odbioru pojazdów po wycofaniu ich z eksploatacji, zgodnie z wymaganiami ustawy z 20 stycznia 2005 r. o recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji (t.j. D z.U. z 2018 r., poz. 578). Więcej informacji dotyczących ekologii znajdą Państw o na stronach: www.vw-group.pl/grupa-vgp/ekologia/recykling-pojazdow/.

Od 1 września 2018 r. wszystkie nowe pojazdy wprowadzane do obrotu w Unii Europejskiej muszą być badane i homologowane zgodnie z procedurą WLTP określoną w rozporządzeniu Komisji (UE) 2017/1151. WLTP zapewnia bardziej rygorystyczne warunki badania i bardziej realistyczne wartości zużycia paliwa i emisji CO2 w porównaniu do stosowanej to tej pory metody NEDC. Montaż akcesoriów w pojeździe może mieć wpływ na poziom zużycia paliwa i emisji CO2 oraz może nastąpić najwcześniej po pierwszej rejestracji pojazdu, wyłącznie na Państwa życzenie. W zależności od wariantu i wersji zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,4 l/100 km do 6,2 l/100 km, emisja CO2 od 123 g/km do 140 g/km (dane na podstawie świadectw homologacji typu). Zużycie paliwa i emisja CO2 zostało określone zgodnie z procedurą WLTP. O szczegóły zapytaj Autoryzowanego Dealera marki SEAT lub sprawdź na stronie www.seat.pl

Marka SEAT stanowi część Volkswagen Group Polska. Czerpiemy inspirację z unikalnej, zbudowanej na różnorodności kultury naszej firmy oraz zaangażowania zespołu ekspertów, dzięki którym innowacyjne produkty i usługi zaspokajają potrzeby rynku. Poznaj bliżej naszą firmę i nasze marki. Zapraszamy!